Loading...

#nofiltertherapy®

Pre slovenskú kozmetickú značku ENVY Therapy® sme navrhli a realizovali unikátnu kampaň “Pleť ako dôkaz”. Naším zámerom bolo pohnúť sociálnymi sieťami a rozprúdiť dôležitý dialóg o potrebe skutočnej starostlivosti o pleť. Úspech kampane podčiarkuje fakt, že zasiahla každú užívateľku slovenského instagramu nad 25 rokov.

Client
ENVY Therapy®

Responsibilities
Social media campaign

Date
2020 / 2021

Bez skratiek a zázrakov. S dôkazmi.

Žijeme online. Online pracujeme, online relaxujeme, online sa zabávame, stretávame s priateľmi – online existujeme.
Ale sme to ešte my, ak nás reprezentujú alter egá vytvorené pomocou skrášľovacích filtrov a aplikácií? Žiadny filter nenahradí skutočnú krásu. A za skutočnou krásou nie sú zázraky, ani skratky ale veda a dôkazy. A za tento názor sa postavili protagonistky kampane.

Protagonistky kampane pozývali ženy, aby sa prihlásili do projektu Pleť ako dôkaz, v ktorom si sami budú mať možnosť vyskúšať účinky produktov a terapie ENVY Therapy®.
Kampaň predčila očakávania a do projektu sa prihlásilo vyše 2500 záujemcov.

Dara, Dominika, Ivana a Saša tváre unikátnej kampane

Dara Rolins, Dominika Cibulková, Ivana Gáboríková a Saša Gachulincová dlhodobo pôsobia aj ako ambasádorky značky ENVY Therapy®. Vystúpili ako protagonistky kampane Pleť ako dôkaz a pozývali ženy, aby sa prihlásili do projektu, v ktorom si sami budú mať možnosť vyskúšať účinky produktov a terapie ENVY Therapy® – uprednostili starostlivosť o pleť pred používaním face tune appiek a filtrov. Do projektu sa prihlásilo viac ako 2500 záujemcov.

Kampaňové fotenie

Fotky na sociálne médiá a web projektu Pleť ako dôkaz a e-shop ENVY Therapy®.

Nastavili sme zrkadlo kráse na internete

Symbol zrkadla ako spájajúceho prvku kampane sa stal hitom Instagramu a rozprúdil diskusiu – hnutie za prirodzenosť na sociálnych sieťach. Pod označením #nofiltertherapy® sa totiž na Instagrame strhol ošiaľ, ktorý podporilo množstvo známych tvárí.

Hnutie #nofiltertherapy®

Z prvotnej myšlienky unikátneho projektu „Pleť ako dôkaz“ vzniklo doslova hnutie a boj za prirodzenosť na sociálnych sieťach. Pod označením #nofiltertherapy® sa totiž na Instagrame strhol ošiaľ, ktorý podporilo viac známych tvári. Všetko začala Dara Rolins a Dominika Cibulková.